- I förpackningen ingår
-
- Overall
- 2 handöverdrag
- 2 skoöverdrag
- Material
- 100% Polyester
- Tvättråd
- Handtvätt
- Produktreferens
- 54FQ
- Kan returneras?
-
Ja
Se returvillkoren
-
Tillgänglig i
-
Unik Storlek 54FQT01
Koack, ack, ack
Den här grodoverallen i herrmodell består av en overall med långa ben och ärmar och en huva. Benen och ärmarna har resår som gör att dräkten blir puffig. Overallen är mörkgrön, magpartiet är i en ljusare nyans. På framsidan är overallen försedd med ett långt blixtlås. Tyget är väldigt mjukt, det påminner om päls, och dräkten är därför väldigt mysig att ha på sig.
Huvan är dekorerad med ögon och små näsborrar, den utformar alltså grodans huvud. I dräkten igår även ett par handöverdrag och skoöverdrag för att likheten till en groda ska vara komplett.
Den här roliga dräkten får tjejerna att vilja klappa dej! En del kanske till och med vill ge dej en kyss för att se om du förvandlas till en prins... Perfekt för temafesten!